CrossWave

Viskas viename

Geras Valymas!

1  /  8

CrossWave

Daugiafunkcis Drėgnas Valiklis

BISSELL CrossWave™ yra dauguafunkcis valiklis trys viename skirtas užimtiems. Daugiafunkcinis CrossWave ™ vienu metu siurbia, valo ir padeda išdžiovinti grindis, skirtas nuo kietmedžio grindų iki plitelių ir kilimo paviršių! CrossWave™ visas tris funkcijas atlieka vienu metu ir tinka visoms grindims ir kilimams jūsų namuose!

Išvalykite skirtingus grindų tipus vienu valymo veiksmu. Besisukantis unikalus šepetys giliai šveičia ir valo grindis ir nepalieka nešvaraus vandens ant grindų. Skaitmeninė prisilietimo kontrolė skirta intuityviam ir patogiam valymo valdymui. Lengvai pašalinama dvigubos talpos technologija- dėl atskirtų švarių ir purinų talpų jums nereikės dažnai keisti vandens talpos ir jūs visada plausite grindis švariu vandeniu.

Jūsų "CrossWave' yra su "BISSELL" daugiasluoksne formule, kuri yra specialiai sukurta šiam "CrossWave" produktui. Kad gautumėte geriausią rezultatą, prašome toliau naudoti daugiasluoksnę formulę, kad ir kada naudotumėte savo "CrossWave".

Daugiafunkcis Drėgnas Valiklis

Tuo pačiu metu siurbkite ir plaukite grindis namuose

Trys viename šlapias grindų valymas skirtas geresniam valymui, jums nereikės atlikti visų parastai naudojamų valymo veiksmų ir naudoti visų priemonių

Išvalykite daugybę skirtingų grindų tipų vienu veiksmu. Unikalūs besisukantys šepečiai giliai ir švariai šveičia ir plauna grindis, jis nepalieka jokio nešvaraus vandens ant grindų

Skaitmeniniai jutikliniai valdikliai yra skirti intuityviam ir patogiam valymo valdymui. Tiesiog pasirinkite grindų tipą, kurį norite išvalyti ir jau esate pasirengęs valyti!

CrossWave turi pasukamą galvutę, kuri leidžia manevruoti po baldais ir aplink juos

Lengvai pašalinama dvigubos talpos technologija- dėl atskirtų švarių ir purinų talpų jums nereikės dažnai keisti vandens talpos ir jūs visada plausite grindis švariu vandeniu.

Nuimami besisukantys šepečiai užtikrina lengvą priežiūrą

Rodyti daugiau

Kur nupirkti

Bendros specifikacijos

Valymo paviršiai Visos užsandarintos grindys, Vietiniai kilimėliai
Color Titanium
Galia / Energija 560 W

Techninės specifikacijos

Šepečio tipas 1x įvairūs paviršiai
Valymo nustatymai 2 - 1x kieto grindų ir 1x kilimėlio
Švarios vandens tankerio talpa (L) 0.82 L
Laido ilgis 7.5 m
Purvinos šiukšlių dėžės talpa (L) 0.62 L
Lengvai išvaloma purvo šiukšliadėžė Taip
Pirštų užuomėnų valdymas Taip
Rankena Patogi rankena su švelnaus prisilietimo funkcija
Įtraukta į dėžę Rankena, korpusas, švaraus vandens talpykla, dvigubo veikimo daugiasluoksnis šepetys, mišiniai įvairiems paviršiams, laikymo dėklas ir šepečių džiovinimo dėklas, vartotojo vadovas
Triukšmo lygis (dB) 80 dB(A)
Guminiai ratai Švelnus prisilietimas
Sinchroninis dvigubas naudojimas Taip (sausas paėmimas/ drėgnas valymas)
Įpurškimo indikacinis metodas Apatinis šviesos diodas- šviečia, kai paspaudžiamas mygtukas
Sukimo galvutė Taip (60 laipsnių)
Įrankiai SavitarNes valymo dėklas; Greitas įsijungimas
Gaidukas atlikimo sprendimui Taip
Vakuumo filtro tipas Plaunamas klostuotas filtras
Svoris 5.2 kg
Nuimamas vandens tankeris Taip

Pažiūrėti mūsų vaizdo įrašą

Naudojimosi taisyklės

Apie BISSELL

BISSELL yra šeima valdoma įmonė, kuri yra lyderė namų priežiūros versle daugiau nei penkias kartas. Mes turime gilią patirtį tam, kad suprasti mūsų klientų gyvenimo ir valymo poreikius. Šis fundamentalus įsitikinimas veda mus link tyrimų nustatyti klientų namų aplinkos ir valymo įpročius.

Skaityti daugiau