Powerfresh Lift Off Steam Mop

Garas

Saugys ir efektyvus jūsų grindims

1  /  5

Powerfresh Lift Off Steam Mop

Daugiafunkcinis garo siurblys du viename

BISSELL Lift-Off Steam Mop yra daugiafunkcinis garo siurblys du viename: gausite galingą galų šluostę kietiems paviršiams ir nešiojamą rankinį garo valytuvą, puikiai tinkantį virtuvėms, vonios kambariui, sodo baldams, grilliams ir kt..

Galinga 1600W šildymo sistema suteikia itin karštus garus ir įrenginys gali būti naudojamas jau po 30 sekundžių. Labai įkaitinti garai valo ir dezinfekuoja, panaikina nešvarumus, purvą ir bakterijas, paviršiai tampa itin švarūs, panaikina 99.9% mikrobų ir bakterijų. Nuimamas garų kaupiklis su įmontuota žarna leidžia valyti grindų paviršius visuose namuose. Taip pat pridedama daugybė valymo priedų įvairiems paviršiams valyti- virtuvės prietaisams, stalviršiams, vonioms, langams, tarpams tarp plytelių ir netgi automobilių ratams bei sodo baldams

Daugiafunkcinis garo siurblys du viename

Labai įkaitinti garai valo ir dezinfekuoja, panaikina nešvarumus, purvą ir bakterijas, paviršiai tampa itin švarūs, panaikina 99.9% mikrobų ir bakterijų

Nuimamas garų kaupiklis su įmontuota žarna leidžia valyti grindų paviršius visuose namuose

Taip pat pridedama daugybė valymo priedų įvairiems paviršiams valyti- tarpams tarp plytelių, smulkioms detalėms, plokščių paviršių valymo įrenginys su mikropluošto šluoste, 2x mikropluošto šluostės (1x minkšta / 1x šveitimui)

Rankinis kintamasis garo valdymas automatiškai kontroliuoja garo išėjimą, norint namuose valyti skirtingus paviršius

Trikampė šluostė skirta kampų valymui

Ypač ilga žarna ir priedai skirti visapusiam valymui

Rodyti daugiau

Kur nupirkti

Bendros specifikacijos

Valymo paviršiai Užsandarintos kietos grindys, Žemo plauko kilimai, Valymas virš grindų
Color Titanium
Galia / Energija 1600 W

Techninės specifikacijos

Švarios vandens tankerio talpa (L) 0.4 L
Laido ilgis 7.5 m
Pirštų užuomėnų valdymas Taip
Kojos tipas Trikampis
Šildytuvo tipas Švytinti šildymo sistema
Įtraukta į dėžę 4 lengvai surenkami komponentai: korpusas, kojelė, rankena ir varžtas; 2 ompų dėklai (1 plaunamas minkštas dėklas ir 1 skalbiamas dėklas šveitimui); 3 šepečiai, vartotojo vadovas
Šluotos padai 2x mopų dėklai (1x minkštas / 1x šveitimui)
Paruoštas naudoti 30 sekundžių
Nuimama garų ankščio kamera Taip
Garų filtras Ne
Garų temperatūra 90° - 95°
Garų slėgis Netaikoma- Švytinti šildymo sistema
Garų veikimo laikas Iki 21 minutės
Siurbimo galia (aW) 7 aW
Įrankiai Pailginimo žarna (1,5 m) / šepetys tarpams tarp plytelių / audinio valiklis / detalių šepečiai / plokščio paviršiaus valymo įrankis su mikropluošto padėkliu / 2x mikropluošto šluostės (1x minkštas / 1x šveitimui)
Skirtingi garai Taip
Švarios vandens tankerio talpa (L) 0,4 L
Drėgnas siurbimas 400 ml
Vietinė žarna Ne - atskira žarna 1,5 m
Garų pagal poreikį gaidukas Taip
Nuimamas vandens tankeris Ne

FAQ

Jūsų naujasis Garų mopas neturi maitinimo mygtuko. Mopas įsijungs, kai bus prijungtas ir bus įjungtas, kol bus prijungtas. Naudokite mygtuką Steam Level, kad pasirinktumėte, kokį garų kiekį norite naudoti. Garų lygio indikatoriaus lemputė mirksi mėlyna prieš įsijungiant ir tamsiai mėlynai, kai mopas yra pasiruošęs garuoti.

Jei leisite mašinai užsibūti sekundę ar ilgiau jis gali palikti pieninę dėmę ar įtrūkti vaškuotos grindys. Tai galima pašalinti actu ir vandeniu.

Prieš naudodamiesi mopu, visada kruopščiai nušlifuokite arba išvalykite grindis. Būtina pašalinti bet kokias laisvas nuolaužas.

Patikrinkite, kokia ir jūsų grindų danga. PowerFresh Steam Mop puikiai tinka plytelėms, vinilui, linoleumui, marmurui, akmeniui ir kietmedžio grindims; Jūsų mopas neskirtas naudoti neapsaugotoms kietmedžio grindims.

Ar esate pylę į vandens talpą kitą skystį nei vanduo? Vanduo yra vienintelis , kas gali patekti į vandens talpą. Visa kita, kaip, pavyzdžiui, actas, gali sukelti dryžius, ir gali visam laikui sugadinti jūsų mopą.

Jei niekada nenaudojate nieko išskyrus vandenį, pabandykite naudoti drėgną rankšluostį, kuris pašalintų dryžių.

Dabar pažvelkite į mikropluošto plokštę. Jai yra būdinga nelygi medžiaga, tai greičiausiai dėl grindų.

Jei jūs galite pašalinti dryželius rankšluosčiu, arba mikropluošto šluoste, ji įgavo keistą materiją, strikaciją, kurią sukėlė grindų lakas arba vaškas. Naudojant mopą ant vaškuotų grindų gali sumažėti jų blizgesys.

Jei neišpoliravote ir neišvaškavote grindų, turėtumėte patikrinti savo grindų gamintojo priežiūros nurodymus.

Jei galėsite pašalinti dryželius, vadovaukitės priežiūros taisyklėmis. Nenaudokite audinio minkštiklio ar baliklio.

1. Patikrinkite vandens talpą ir įsitikinkite, kad ji gerai pritvirtinta.

2. Atkreipkite dėmesį į dangtelį ir įsitikinkite, kad jis nėra įtrūkęs.

3. Patikrinkite, ar guminis tarpiklis, esantis dangtelio galuose, vis dar pritvirtintas prie dangtelio. Ar į talpą pilate dar ką nors be vandens? Actas sukelia tarpiklio deformaciją. Tokie sprendimai gali sugadinti tarpiklį ir (arba) kitas mašinos dalis. Būkite tikri, kad jūsį talpoje yra tik vanduo. Nenaudokite acto arba kito tirpalo talpykloje.

4. Patikrinkite, ar x vožtuvas (esantis dangtelio žiočių viduje) veikia tinkamai. Paspauskite ant vožtuvo virš kriauklės.

Atsargiai! Po jūsų mopas bus karštas net ir po kelių minučių naudojimo, ypač ant pagrindo ir kitų apatinių sričių (rankeną galite liesti). Jūsų mopo skydelio apatinėje dalyje yra įspėjamasis priminimas.

Apie BISSELL

BISSELL yra šeima valdoma įmonė, kuri yra lyderė namų priežiūros versle daugiau nei penkias kartas. Mes turime gilią patirtį tam, kad suprasti mūsų klientų gyvenimo ir valymo poreikius. Šis fundamentalus įsitikinimas veda mus link tyrimų nustatyti klientų namų aplinkos ir valymo įpročius.

Skaityti daugiau