MultiReach Ion XL 25.2V

Lazdiniai siurbliai

Geriausi greitam, kasdieniniam valymui

1  /  7

MultiReach Ion XL 25.2V

75% geresnis valymo efektyvumas *, kuris trunka iki 50 min

Galingas ir ilgai išliekantis valymas. Galingas valymas naudojant lengvą belaidį siurblį. MultiReach Ion XL Lightweight belaidis siurblys yra lengvai naudojamas rankinis siurblys. Naudodami galingą 25.2V Li-Ion bateriją jūs galite siurbti iki 50 minučių ir 50% didesnė talpa leis išvalyti mažą netvarką ar net visą kambarį. Išimkite rankinį dulkių siurblį greitam valymui ar viršutiniams paviršiams.

EdgeReach Technologija užtikrina galingą siurbimą kampuose, surenka visą purvą ir nešvarumus. Naujoji Clean Turn(TM) Technologija užtikrina lengvą filtro valymą. Pridėtas įtrūkimo įrankis su dulkių šepečiu padeda išvalyti sunkiai pasiekiamas vietas. Tai reikalinga galia kompaktiškame dizaine

*Palyginti su MultiReach Ion 25V

75% geresnis valymo efektyvumas *, kuris trunka iki 50 min

25V ličio jonų MAX baterija suteikia 40 minučių belaidės galios< p>

EdgeREACH ™ Technologija skirta maksimaliai padidinti siurbimo galią kampuose

Didelė purvo talpa skirta norint ilgiau valyti ir rečiau ištuštinti talpą

Dviejų lygių filtravimas geresniam įsiurbimui ir paprastam aptarnavimui

Du viename paleidimo mygtukas< p>

2 takų sulankstoma rankena, skirta valymui ir sandėliavimui

Manevringas maitinimo pasukimas 180 laipsnių kampu

Greito įkrovimo stotelė su įrankių laikmena

Rodyti daugiau

Kur nupirkti

Saugus naudoti ant marmuro, keramikos, akmens, vinilo, laminato, linoleumo ir kietmedžio grindų.

Bendros specifikacijos

Valymo paviršiai Kilimai, Kietos grindys, Valymas virš grindų, Laiptai
Color Titanium

Techninės specifikacijos

Papildomas šepečio volas Testuojamas
Baterijos tipas 25 V Li-Ion
Tapla (L) 0.6 L
Pakrovimo pagrindas Taip
Pakrovimo laikas 4 valandos
Nustatymai rankenoje Taip
Filtravimas Clean Turn™ klostuotas filtras
Sulankstoma rankena Taip
Pakelkite tvirtas grindys 0.97
Įtraukta į dėžę MultiReach XL 25.2V vartotojo gidas
Triukšmo lygis (dB) 77 dB(A)
Tvirtų grindų pakėlimo rezuktatas 0,97
Kilimo pakėlimas 22% (ASTM pliušinis kilimas)
Nuimamas šepetys Taip
Veikimo laikas 50 minučių
Siurbimo galia (aW) 17 aW
Skirtingos galios Taip
Įrankiai Dulkių šepetys, laiptų ir apmušalų įrankis, prailginta rankena
Svoris 2.63 kg

FAQ

Taip, visi Multireach lizdai nustos krauti, kai aparatai yra visiškai įkraunami. Tačiau 12V modeliai - turėtų būti įkraunami tik tada, kai visiškai išsikrauna. Visuomet įkroviklyje gali būti laikomi tik 18V ir 15.2V modeliai.

Siurbimas neblukina
- 1311 serija veikia maždaug 40 minučių normaliu įsiurbimu ir maždaug 28 minutes, jei naudojate didžiausią siurbimą.
- 1312 serija veikia 30 minučių esant įprastam įsiurbimui ir maždaug 20 minučių, jei naudojate didžiausią siurbimą.
- 1313 serija veikia maždaug 15 minučių (šis aparatas neturi siurbimo nustatymo)

Lengvesnis / kompaktiškesnis
- NiMH baterija turi tokį patį ličio jonų akumuliatoriaus svorį ir dydį.

Ilgas saugojimo laikas
- NiMH baterijos gali prarasti nuo 1 iki 5% savo laikmenos kiekvieną dieną. Ličio jonų akumuliatoriai išlaiko savo energiją net po kelių mėnesių.

Mažo aptarnavimo / be akumuliatoriaus atmintis (atminties efektas)

Modelio ir serijos numeriai yra ant siurblio rankenos.

Multireach serial number

  Įsitikinkite, kad šepečio veikimas yra įjungtas. Jei jis neįjungtas, šepetys nebus įjungtas. Pastaba: šepečio jungiklis išsijungia kiekvieną kartą, kai įrenginys yra išjungtas.

  Jei yra kliūčių ...

 • Šiame įrenginyje yra besisukančio šepečio atstatymo funkcija, taigi, jei didelės šiukšlės nesusiurbiamos, galite išjungti.
 • Jei taip atsitiko, išjunkite įrenginį ir pašalinkite kliūtis.
 • Palaukite maždaug 15 sekundžių, kol variklis atvės ir vėl įjunkite įrenginį. Pasibaigus šiam laikui šepetys veiks kaip turi veikti.
 • Jei nėra jokių kliūčių požymių ...

 • Šepetį gali reikėti tiesiog išvalyti nuo šiukšlių. Išjunkite įrenginį, kad šepetys būtų atsuktas į jus
 • Žvelgiant į įrenginio apačioje esančią kojelę, dešinėje pusėje yra užrakto funkcija. Jei rodoma užrakinta, mygtukas bus nukreiptas į simbolį užrakinta. Norėdami atrakinti, perkelkite rodyklę link simbolio atrakinti. (Žiūrėkite paveikslėlius žemiau)

lock

Pakelkite antgalį ir nuimkite šepetį nuo kojos, išvalykite šepetį nuo šiukšlių. (Žiūrėkite žemiau esantį paveikslėlį.) Pastaba: Nėra diržo, kurį reikia pašalinti ir patikrinti.

lift the tab

Ištraukus šepetį, patikrinkite, ar nepažeistos galinės dangtelio dalys, ar nepažeistas šepečio ir kojelių korpusas. Taip pat patikrinkite ir išvalykite šiukšles ant šepečio, kol jų nebeliks.

Įstatykite šepetį atgal į vietą ir užfiksuokite stumdami užrakto rodyklę link simbolio "užrakinti". Kvadratinis galas tinka kvadratinei angai po uždarymo skląsčiu. Išmėginkite ir švelniai pasukite šepetį rankomis. Jei tai veikia, padėkite siurblį vertikaliai, įjunkite maitinimą ir per skaidrų šepečio langą patikrinkite, ar šepetys pradėjo suktis.

Jei šepetys nesisuka, vėl nuplaukite, nuimkite šepetį ir bandykite kitą šepetį (jei turite daugiau nei vieną, kuris buvo pridėtas prie jūsų įrenginio). Jei šis šepetys veikia, tada šį šepetį reikės pakeisti.

Jei šepetys vis dar nesisuka ir kitas šepetys neveikia, kreipkitės į BISSELL.

Įsitikinkite, kad įrenginys yra ant lygaus paviršiaus, o kai paliekate- yra stačias. Jei siurblys toliau nėra tiesus, susisiekite su BISSELL.

Modeliai 1311, 1312 turi kontrolę ant rankenos. Įsitikinkite, kad naudojate tinkamą siurblį, pagal atitinkamą dangą. Siurbimą galima valdyti paspaudžiant mygtuką +/- Pasukę rankenėlę išgirsite variklio pasikeitimą - didesnis triukšmas yra didesnis siurbimo greitis, mažesnis- silpnesnis įsiurbimas.

Modeliai 1311 ir 1312 turi EdgeReach & trade technologijas. Jei mašina nesiurbia tinkamai , įsitikinkite, kad EdgeReach yra išjungtas. Jei jis neišjungtas, purvas aptaškys viską aplink ir nieko nebus susiurbta. Tačiau jei norite naudoti EdgeReach, paspauskite mygtuką EdgeReach ant rankenos. Tai apims EdgeReach funkciją ir užsidegs apačios kraštai, kad žinotumėte, kad įjungta. (Žiūrėkite paveikslėlius žemiau).

EdgeReach bar

Įsitikinkite, kad apatinė dalis yra visiškai įdėta į įrenginio korpusą, taip pat įsitikinkite, ar rankinis siurblys yra visiškai užfiksuotas ant mašinos korpuso. Jei rankinis siurblys nėra visiškai užfiksuotas prie siurblio korpuso, įrenginys neįjsiungs.

Nusukite rankinį siurblį nuo įrenginio korpuso. Suskleiskite rankinio siurblio rankenėlę ir traukite tiesiai į viršų.

Įsitikinkite, kad purvo talpa yra tuščia. Paspauskite juodą mygtuką esantį po maitinimo mygtuku. Ištraukite purvo talpą, išimkite filtrą ir filtro ekraną, tada ištuštinkite šiukšles į šiukšliadėžę. (Žiūrėkite paveikslėlį žemiau).

dirt cup

Įsitikinkite, kad purvo talpa yra tinkamai pritvirtinta prie rankinio dulkių siurblio. Kaai atsiduria vietoje, jis turėtų tinkamai spragtelėti, o purvo talpoje neturėtų būti vietos, kur purvo talpa ribotusi su akumuliatoriumi (žr. paveikslėlį žemiau).

BISSELL multireach

Nuimkite rankinį siurblį nuo įrenginio korpuso . Nuimkite nešvarią talpą iš rankinio siurblio ir įjunkite prietaisą, kad įsitikintumėte, jog siurblys yra variklio vamzdyne. (Žiūrėkite paveikslėlį žemiau)

suction

Jeigu variklio vamzdyje yra įsiurbimas, pašalinus rankinį siurblį, įjunkite maitinimą ir patikrinkite, ar įsiurblio antgalis purškia.

Jei nėra įsiurbimo patikrinimo, kad būtų galima patikrinti ar purkštukas užsikimšęs. Jei taip, pašalinkite kliūtis ir vėl patikrinkite siurbimą.

Suction power

Ar purvo talpa pilna? Jei yra pilna- ištuštinkite ją. Jei ji tuščia, patikrinkite filtrą ir filtro ekraną, ar jie nešvarūs? Jei jie yra nešvarūs, nuimkite purvo talpą nuo rankinio siurblio. Patraukite filtro ekraną, kuriame yra filtras iš purvo talpos vidurio. Ištraukite balto filtrą (jūs turite atrakinti filtrą iš užrakto padėties, kad jis būtų tiesiai ištrauktas), nuplaukite filtro ekraną ir filtruokite šiltu vandeniu ir švelniu plovikliu. Įsitikinkite, kad jie yra visiškai išdžiūvę, prieš grąžindami į purvo talpą (žr. toliau pateiktus paveikslėlius, kaip pašalinti filtrą iš ekrano).

filter

filter

Nuvalykite purvą talpos viduje ir iš naujo idėkite filtrą ir įdėkite rankinį siurblį atgal kartu į įrenginio korpusą. Patikrinkite ar siurbimo funkcija veikia. Tęskite, jei siurbimo funkcijos dar nėra.

Pašalinti apatinį surinkimas ir patikrinkite kamščius trijose vietose (žr nuotraukas)

floor nozzle

filter

Ar apatinis surinkimas užsifiksavo savo vietoje? Turėtumėte išgirsti spragtelėjimą, kai jis tinkamai įdedamas į įrenginį.

Ar įrenginys visiškai įkrautas? Jei ne, spragtelėkite DUK apie įkrovimo instrukcijas Nepakrautas.

Jei įrenginyje vis dar trūksta siurbimo ar jo visai nėra, atlikus išsamų trikčių šalinimą, kreipkitės į BISSELL .

Ar įkrovimo metu akumuliatorius visiškai įkrautas? Jei ne, įsitikinkite, kad prieš įkrovimą įrenginys yra OFF padėtyje, ir įkroviklis yra prijungtas prie darbo vietos.

1311 ir 1312 serijos modeliai turi būti visiškai įkraunamas 4 valandas, kai naudojamasi pirmąjį kartą, iki 4 valandų, priklausomai nuo naudojamo kiekio.

Charging

1313 serijai reikia visiškai įkrauti, o visiškam įkrovimui reikia krauti 8 valandas.

Charging

Įsitikinkite, kad naudojate tik MultiReach komplektuojamą įkroviklį ir įkroviklis yra tinkamai prijungtas prie įkrovimo pagrindo.

Ar maitinimo laidas yra gerai įjungtas į maitinimolizdą?
 • Jei taip, patikrinkite, ar nėra pūsto buitinio saugiklio ar pertraukiklio.
 • Patikrinkite, ar įkroviklis yra tinkamai prijungtas prie įkrovimo pagrindo.
 • Patikrinkite, ar įkroviklis yra šiltas.
 • įkrovimo proceso metu nenaudokite įkrovimo proceso (žr. diagramas aukščiau); įkroviklį gali prireikti pakeisti. Pastaba: jis nebus šiltas, jei įrenginys jau yra visiškai įkrautas.

Jei po visų šių trikčių šalinimo veiksmų vis dar nėra jokios galios, kreipkitės į BISSELL.

Ar purvo talpa yra pilna?

Jei purvo talpa yra pilna, ištuštinti ją

Jei ji tuščias, patikrinkite, ar nėra filtro ir filtro ekrano, ir įsitikinkite, kad jie tinkamai sumontuoti į purvo talpą (filtras užsifiksuos filtro ekrano viduje) (žr. paveikslėlius žemiau)

filter

 

filter

 

Ar trūksta filtro?

Jei taip, juos reikės užsisakyti. Nenaudokite įrenginio be filtro ir filtro ekrano. Tai gali pažeisti variklį ir negalios garantiją.

Ar filtro ir filtro ekranas yra purvinas?

Jei taip, pašalinkite purvo talpą iš rankinio siurblio. Ištraukite filtro ekraną, kuriame yra filtras, iš purvo talpos vidurio. Ištraukite baltą filtrą (jūs turite atrakinti filtrą iš užrakto padėties, kad jis būtų tiesiai ištrauktas), nuplaukite filtro ekraną ir filtruokite šiltu vandeniu ir švelniu plovikliu. Įsitikinkite, kad jie visiškai sausi, o purvo talpos vidus yra išvalytas, prieš pakeičiant filtrus. (žr. toliau pateiktus paveikslėlius, kaip pašalinti filtrą iš ekrano).

filter

 

filter

 

Prieš keisdami filtrus, nuvalykite purvo talpos vidų, kad filtrai būtų gerai pritvirtinti.

Ar purvo talpos fiksatorius yra saugus?

Jei jis nėra saugiai užrakintas, išimkite talpos nešvarumus ir iš naujo įdiekite. Turėtumėte išgirsti spragtelėjimą ant rankinio siurblio korpuso.

Jei įrenginys vis tiek pučia dulkes, kreipkitės į BISSELL.

Apie BISSELL

BISSELL yra šeima valdoma įmonė, kuri yra lyderė namų priežiūros versle daugiau nei penkias kartas. Mes turime gilią patirtį tam, kad suprasti mūsų klientų gyvenimo ir valymo poreikius. Šis fundamentalus įsitikinimas veda mus link tyrimų nustatyti klientų namų aplinkos ir valymo įpročius.

Skaityti daugiau