SteamShot

Garas

Saugys ir efektyvus jūsų grindims

1  /  5

SteamShot

Galingas aukšto slėgio rankinis garų valiklis

Naudokite šį garo valytuvą norėdami pašalinti daugybę skirtingų paviršių namuose: virtuvę, vonios kambarį ir kt.

BISSELL Steam Shot suteikia jums švarą be cheminių medžiagų, naudojamas tik vandentiekio vandenuo su garais, kuris namuose pašalina bakterijas. 1000 vatų galingas garų valymo įrenginys sukuria 4,5 baro slėgį, ir per 15 minučių valymo naudojant garus galite tiekti garus visur, kur to reikia. Šis daugiafunkcinį produktą sudaro keli įrankiai skirti skirtingoms užduotims atlikti

Galingas aukšto slėgio rankinis garų valiklis

Šis rankinis įrenginys panaikina purvą ir riebalus garų galia

Įvairūs priedai valyti virtuvę, grilių, vonios kambarį, tarpus tarp plytelių, langus ir kt.

1000 vatų galingumo rankinis garų įrenginys, kuris sukuria 4,5 baro slėgį

Norėdami giliai išvalyti nenaudojate cheminių medžiagų- naudokite vandentiekio vandenį, kad giliai išvalytumėte visus paviršius pašalintumėte bakterijas

Garai pagal poreikį su integruota saugos funkcija tiekia garus kuomet jums to reikia

Pridedama: purkštukas, prailginimo žarna, šepečių komplektas su 3 spalvų šepečiais, koncentruotas sukamasis įrenginys, langų valytuvais, plokščias dėklas, įrankis nuo įbrėžimš, 2 mikropluošto valymo šluostės, antgalis.

Rodyti daugiau

Kur nupirkti

Bendros specifikacijos

Valymo paviršiai Stalviršiai, Kriauklės, Skiediniai, Vonios kambariai, Virtuvė
Color Titanium
Galia / Energija 1050 W

Techninės specifikacijos

Švarios vandens tankerio talpa (L) 0.36 L
Laido ilgis 4.8 m
Sušildykite laiką 60 sekundžių
Žarnos ilgis (m) 0.8 m
Įtraukta į dėžę SteamShot, 9 įvairių paviršių valymo priedai, Langų valiklis, vartotojo vadovas
Veikimo laikas Iki 15 minučių
Garų slėgis 4.5 Bar
Įrankiai 1. Įpilkite vandens į purkštuvą 2. Plėtimo žarna 3. Smulkių šepečių komplektas su 3 spalvomis koduojamais šepečiais 4. Dulkių šepetys 5. Koncentruotas kampinis įrankis 6. Lango valytuvas 7. Plokštelė 8. Plokščias šveitimo įrankis 9. Priedų antgalis 10. (2) Mikropluošto valymo šluostė
Švarios vandens tankerio talpa (L) 0,36 L
Garų pagal poreikį gaidukas Taip- mygtuko paspaudimu rankeNeje
Svoris 1.5 kg

FAQ

Palaukite, kol raudonas indikatorius išsijungs. Kai lemputė išsijungia, jūsų aparatas yra paruoštas naudoti. Tai gali užtrukti kelias minutes.

Kai įrenginys atvėsta (apie 5 minutes), įsitikinkite, kad talpoje yra vandens. Įsitikinkite, kad raudonas indikatorius yra išjungtas. Šviesa išsijungs, kai mašina bus pakankamai karšta, kad puršktų garą. šviesa vis dar yra raudona- mašina nepurkš.

Norėdami patikrinti, ar purkštukas neužsikimšęs, paimkite purškimo įrankį iš mašinos ir įsitikinkite, ar aparatas purškia be sujungiamojo įrankio. Jei įrenginys purškia be įrankio, nuvalykite įrankio purškiklo galą su savaržėle. Jei mašina nepurkšta be įrankio, palaukite apie 5 minutes, kol mašina atvės. Tada nuvalykite antgalį su savaržėle.

Šviesa išsijungs, kai mašina bus paruošta purkšti garą. Tai gali užtrukti kelias minutes.

Išjunkite maitinimą iš elektros tinklo ir palaukite (apie 5 minutes), kol aparatas purkš. Patikrinkite, ar rezervuare yra vandens. Kai mašina yra atvėsusi, galite įpilti vandens.

Apie BISSELL

BISSELL yra šeima valdoma įmonė, kuri yra lyderė namų priežiūros versle daugiau nei penkias kartas. Mes turime gilią patirtį tam, kad suprasti mūsų klientų gyvenimo ir valymo poreikius. Šis fundamentalus įsitikinimas veda mus link tyrimų nustatyti klientų namų aplinkos ir valymo įpročius.

Skaityti daugiau