MultiClean Spot & Stain

Rankinė energija

Saugus ir efektyvus rankinis garų valymas

1  /  9

MultiClean Spot & Stain

Pašalina dėmės ir įsisenėjusias dėmės jūsų automobilyje ir namuose

Su šiuo patogiu "BISSELL MultiClean Spot & Stain" lengvai susidorosite su netikėtais nešvarumais savo automobilyje ir namuose. Jis pašalina dėmes ir įsisenėjusias dėmes tiesiog su vandeniu, 2 specialiai sukurtos "BISSELL" formulės ir 4 specialios valymo priemonės su galingu siurbimu. Jis turi itin ilgą ir lankstų kotą (2,20 metrų), kad valymas būtų prieinamas įvairiose jūsų namo ir automobilio vietose. Siurblys turi 2 išimamus vandens indus, kuriuos lengva pripildyti ir ištuštinti, taip palengvinant valymo procesą. Dėka lengvo ir nešiojamo "Spot & Stain", galiausiai bus paprasta išvalyti dėmes iš pirmo karto.

Pašalina dėmės ir įsisenėjusias dėmės jūsų automobilyje ir namuose

"BISSELL MultiClean Spot & Stain" išvalo visas namuose esančias dėmes ir įsisenėjusias dėmes - naudokite šį siurblį automobilio viduje, kilimėliams ir minkštiems paviršiams valyti, tokiems kaip kušetės, sofos, čiužiniai ir kt.

Pašalina dėmes ir įsisenėjusias dėmes vandeniu, 2 specializuotos "BISSELL" formulės ir 4 rankinių valymo įrankių komplektas su galingu siurbimu.

Jis turi itin ilgą ir lankstų kotą (2,20 metrų), kad valymas būtų prieinamas įvairiose jūsų namo ir automobilio vietose. Dėka 5 metrų laido, galite išvalyti savo automobilį ar bet kokį paviršių, neištraukdami laido iš kištuko.

Jame yra 4 specialios priemonės, leidžiančios atlikti visas išsamias valymo užduotis kraštuose, kampuose ir visose kitose sunkiai pasiekiamos vietose.

Išimami vandens indai, kuriuos lengva pripildyti ir ištuštinti. Dviejų indų sistema užtikrina valymą švariu vandeniu, o nešvarumai ir riebalai yra laikomi atskirame inde.

Rodyti daugiau

Kur nupirkti

Bendros specifikacijos

Valymo paviršiai Apmušalai, Mašinos interjeras
Color Black
Galia / Energija 275 - 330 W

Techninės specifikacijos

Švarios vandens tankerio talpa (L) 1.1 L
Laido ilgis 5.0 m
Purvinos vandens tankerio talpa (L) 1.4 L
Žarnos ilgis (m) XL - 2.20m
Pašildintas valymas Taip - HeatWave TechNelogy
Įtraukta į dėžę Įranga, 4 įrankiai, pavyzdiniai buteliai, vartotojo gidas
Triukšmo lygis (dB) 74.04 dB(A)
Galios srovės technologija Taip - per rankinį įrankį
Įrankiai Mažas šepečio įrankis - 8 cm, didelis šepečio įrankis - 15 cm, XL slankiojantis kreivikės įrankis, Deep Reach įrankis, trys viename apmušalų įrankis, Power Turbo šepetys, dėmių šalintojas
Svoris 3.86 kg
Nuimamas vandens tankeris Taip
Apie BISSELL

BISSELL yra šeima valdoma įmonė, kuri yra lyderė namų priežiūros versle daugiau nei penkias kartas. Mes turime gilią patirtį tam, kad suprasti mūsų klientų gyvenimo ir valymo poreikius. Šis fundamentalus įsitikinimas veda mus link tyrimų nustatyti klientų namų aplinkos ir valymo įpročius.

Skaityti daugiau