BISSELL yra šeimai priklausanti kompanija, kuri per penkias kartas tapo namo valymo verslo lyderė. Mes turime gilų įsipareigojimą suprasti mūsų vartotojų gyvenimo ir valymo poreikius. Šis pagrindinis įsitikinimas leidžia mums ištirti jų namų aplinką ir valymo įpročius. Tai yra BISSELL pagrindas kurti išradingus namų valymo sprendimus ir teikti realias naujoves, kurios yra įkvėptos realiu gyvenimu. BISSELL partneriai siekia teikti aukščiausios kokybės paslaugas, nes mūsų profesionalai yra aistringi ir siekia tobulybės. Tai tradicija, naujovė ir aistra. Tai yra mūsų praeitis, dabartis ir ateitis.

Mes esame namų valymo ekspertai


Istorija

Verslo istorija siekia 1876 metus

Kaip ir daugybė gerovės siekiančių žmonių, kurie nori atsipalaiduoti šeštadienį, o juk mes nenorime valyti - tai tiesiog įvyko. 1876 m. Melvilis R. BISSELL ir jo žmona Ana turėjo Mičiganoje nedidelę parduotuvę. Kadangi jie nuolat valydavo pjuvenus nuo parduotuvės kilimėlio (žinokite jausmą?), Melvilis išrado unikalų kilimėlį ir jį užpatentavo. Kai klientai ir draugai pradėjo klausinėti, kur jie galėtų nusipirkti kilimą, gimė naujas verslas.


/

Tai BISSELL moters pasaulis; Tai pagrindinė BISSELL tema

Kai 1889 m. mirė Melvilis BISSELL, niekas neabejojo, kas vadovaus įmonei. Jo žmona Anna ėmėsi vadovauti verslui, tapdama pirmąja moterimi vadove Amerikoje. Ji agresyviai apgynė bendrovės patentus ir sėkmingai prekiauja šlavimo priemonėmims Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Tiesą sakant, 1890-aisiais BISSELL įgijo didžiausią gerbėją- Karalienę Viktoriją, primygtinai reikalaudama, kad jos rūmuose būtų BISSELLED; Rūmų palydovai mėgavosi papildomu laisvu laiku, kurį jie turėjo po karališkų valgyklų, kurias tapo daug lengviau išvalyti.


Valykite lengvai

Pasaulyje yra daug įdomybių, todėl, kai mes įkūrėme rūmus, mes pradėjome dirbti, kad būtų lengviau valyti su BISSELL produktais. 1956 m. mes pristatėme rankinį kilimėlių šampūną, kuris panaikino valyma rankomis ir klūpint. Pelene, sveika atvykusi. Tik po metų mūsų šampūno meistras laimėjo Bachnerio apdovanojimą už pasiekimus įdomioje praktinio taikymo ir formavimo plastikų srityje. Mes buvome ritulyje. Iki 60-ųjų pabaigos mes buvome visų paviršių lyderiai, kuriantys revoliuciją žmonių valyme ir siūlėme pirmąjį derinį grindų surbimą/šveitimą, sauso milt


Valymas tampa gilesnis

1979 m. mes sukūrėme magiją, pristatydami pirmąją BISSELL gilaus kilimo valymo mašiną, kad lengvai išplautumėte nešvarius kilimus. Tada, devynioliktojo dešimtmečio pabaigoje, kaip ir New Kids on the Block, dainavo Hangin 'Tough, mes padarėme priešingai ir sukūrėme BISSELL SC, pirmąjį bendrovės giluminį valiklį, kuris nebebuvo prijungtas prie vandens šaltinio. Dėl to kilimų gilus valymas tapo veiksmingesnis ir patogesnis nei kada nors anksčiau, ir tai yra kelias, kurį mes tęsėme nuo tada, kai sukūrėme BISSELL Big Green Clean Machine, pavadintą Big Daddy. Be to, mes pristatėme PowerGroom®, pirmąjį BISSELL pažymėtą vertikalųjį siurblį 90-aisiais metais, kuris buvo itin populiarus.


Daiktaus gali padengti gyvūnų plaukai

Gerai! 2000-ųjų pradžioje mes atradome, kad visi mes čia BISSELL džiaugiamės savo mylimais augintiniais (72% iš mūsų yra naminių gyvūnėlių savininkai!). Bet už visus nuostabius dalykus, kuriuos mėgsta mūsų keturkojai draugai, jie nepastebėdavo tvarkingų namų. Kai sužinojome, kad tai buvo atgrasantis veiksnys daugeliui būsimų augintinių, mes žinojome, kad turime ką nors padaryti. 2001 m. Mes dėjome pastangas sukurti partnerystę su Petfinder.com, o 2005 metais mes pradėjome SpotBot® nešiojamąjį giluminį valiklį, mūsų pirmąjį produktą, specialiai sukurtą naminių gyvūnėlių padarytai nešvarai išvalyti. Vadovaujant Cathy BISSELL (trijų juodųjų laboratorijų tėvui), mes toliau remiame naminių gyvūnėlių bendruomenę, prisidėdami prie JAV naminių gyvūnų labdaros organizacijų. 2011 m. įkūrė BISSELL Pet Foundation, pelno nesiekiančią organizaciją, kuri palaiko pamestus, skriaudžiamus, apleistus naminius gyvūnėlius, pritraukiant lėšas per BISSELL naminių gyvūnėlių produktų pardavimą. Nuo pat savo įkūrimo BISSELL Pet Foundation buvo suteikta daugiau kaip 500 000 dolerių daugiau kaip 375 organizacijoms 43 valstybėse. Mūsų tikslas yra kasmet padidinti 250 000 JAV dolerių parduodant naminių gyvūnėlių produktus, siekiant paremti fondą. Mes esame giliai pasiryžę padėti naminiams gyvūnėliams rasti namus ir parodyti BISSELL klientams, kad tinkamomis valymo priemonėmis naminių gyvūnėlių turėjimas gali būti pilnas džiaugsmo ir draugystės, o ne kailių kamuolių ir staigmenų.

/


Dabar namai bus giliai išvalyti

Iki šios dienos BISSELL vis dar yra šeimai priklausanti ir atsidavusi įmonė, siekianti padėti jums efektyviai ir lengvai valyti savo namus, kad galėtumėte nesiurbti ištisas dienas, mėgautis gyvenimu ir sugrįžti į švarą. Apskritai, ar kūdikių maisto ar raudonojo vyno dėmės, purvas ar šokoladas, kačių plaukai ar gyvūno avarija, mes esame čia, kad padėtume jums įveikti tuos dalykus, padėti juos pamiršti ir įveikti.