DUK

Taip, visi Multireach lizdai nustos krauti, kai aparatai yra visiškai įkraunami. Tačiau 12V modeliai - turėtų būti įkraunami tik tada, kai visiškai išsikrauna. Visuomet įkroviklyje gali būti laikomi tik 18V ir 15.2V modeliai.

BISSELL garo mopas suteikia 100% cheminį valymą. Rezervuare nerekomenduojama naudoti nieko, išskyrus vandenį (distiliuotą ar demineralizuotą). Apsilankykite garų šluosčių skyriuje, kad gautumėte daugiau informacijos apie šiuos naujoviškus valymo produktus.

Šis įrenginys gali būti naudojamas kaip siurblys ir garintuvas tuo pačiu metu. Vadovaukitės toliau pateiktais nurodymais. Jis gali būti naudojamas ir kaip siurblys ir garintuvas atskirai. Iš viso yra šeši skirtingi nustatymai. Žiūrėkite toliau pateiktą lentelę, kaip galite naudoti šį įrenginį

instruction of settings vac & steam

Karščio bangos technologija užtikrina nuolatinį šilumos šaltinį, kuris palaiko vandens temperatūrą kilimo valymo proceso metu.

Plaukite normaliame cikle švelniu skalbikliu siekiant gauti geriausius rezultatus. Nenaudokite baliklio, tai gali pakenkti. Negalima naudoti jokių minkštiklių.

Jūsų naujasis Garų mopas neturi maitinimo mygtuko. Mopas įsijungs, kai bus prijungtas ir bus įjungtas, kol bus prijungtas. Naudokite mygtuką Steam Level, kad pasirinktumėte, kokį garų kiekį norite naudoti. Garų lygio indikatoriaus lemputė mirksi mėlyna prieš įsijungiant ir tamsiai mėlynai, kai mopas yra pasiruošęs garuoti.

Viskas, ko jums reikia, tai tik plokščiosios galvutės atsuktuvas! Vamzdžio viduje yra antgalis, kuriame yra aiškus dangtelis. Norėdami jį atlaisvinti, atsuktuvą įkiškite į vamzdelį aukštyn, traukdami skaidrų dangtelį :

spotclean

Laikydami Steam Mop 15-20 sekundžių jūs galite dezinfekuoti grindis, išnaikinti bakterijas, pvz., E. coli ir salmonelę, kai naudojate kaip nurodyta.

Jei filtrą yra sunku nuimti, ištraukite žarną ir tada naudokite filtro rankenas, kad ištrauktumėte. Pradėkite iš pradžių ištraukdami apatinę žarną, tada pasukite viršutinę žarną į kairę, kol ji išsitraukia. Tada paimkite filtrą iš abiejų pusių ir traukite tiesiai. Filtro maketas šiek tiek susispaudžia. Baltasis filtras turi dvi rankenėlės, po vieną iš abiejų pusių.

Žarnos rankenos laikiklis prispaudžiamas prie įrenginio galo, esančio švarios talpos pusėje. Lanksti žarna sukasi aplink laikiklį prie gembės.

Kai filtras pakeičia spalvą iš blizgančiios žalios ir baltos į mėlyną spalvą, tada laikas pakeisti. Filtras taip pat turėtų būti pakeistas, jei atrodo, kad jis yra įtrūkęs.

Steam Mop yra paruoštas valyti maždaug per 30 sekundžių. Kai indikatoriaus lemputė įrenginio priekyje įsijungia, įrenginys yra pasiruošęs valyti. Tačiau pirmasis naudojimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau, jei norite pradėti garuoti, nes vanduo turi tekėti per filtrą į šildytuvą. Šis delsimas įvyks tik pradinio naudojimo metu arba naudojant naują filtrą.

Palaukite, kol raudonas indikatorius išsijungs. Kai lemputė išsijungia, jūsų aparatas yra paruoštas naudoti. Tai gali užtrukti kelias minutes.

Kai įrenginys atvėsta (apie 5 minutes), įsitikinkite, kad talpoje yra vandens. Įsitikinkite, kad raudonas indikatorius yra išjungtas. Šviesa išsijungs, kai mašina bus pakankamai karšta, kad puršktų garą. šviesa vis dar yra raudona- mašina nepurkš.

Norėdami patikrinti, ar purkštukas neužsikimšęs, paimkite purškimo įrankį iš mašinos ir įsitikinkite, ar aparatas purškia be sujungiamojo įrankio. Jei įrenginys purškia be įrankio, nuvalykite įrankio purškiklo galą su savaržėle. Jei mašina nepurkšta be įrankio, palaukite apie 5 minutes, kol mašina atvės. Tada nuvalykite antgalį su savaržėle.

Siurbimas neblukina
- 1311 serija veikia maždaug 40 minučių normaliu įsiurbimu ir maždaug 28 minutes, jei naudojate didžiausią siurbimą.
- 1312 serija veikia 30 minučių esant įprastam įsiurbimui ir maždaug 20 minučių, jei naudojate didžiausią siurbimą.
- 1313 serija veikia maždaug 15 minučių (šis aparatas neturi siurbimo nustatymo)

Lengvesnis / kompaktiškesnis
- NiMH baterija turi tokį patį ličio jonų akumuliatoriaus svorį ir dydį.

Ilgas saugojimo laikas
- NiMH baterijos gali prarasti nuo 1 iki 5% savo laikmenos kiekvieną dieną. Ličio jonų akumuliatoriai išlaiko savo energiją net po kelių mėnesių.

Mažo aptarnavimo / be akumuliatoriaus atmintis (atminties efektas)

Nemėginkite pilti verdančio ar mikrobangų krosnelėje pašildyto vandens. Į rezervuarą reikia piltii vandenį iki 60 laipsnių.

Modelio ir serijos numeriai yra ant siurblio rankenos.

Multireach serial number

1. Patikrinkite, ar nepažeista laidas. Jei taip, nuveškite įrenginį į artimiausią įgaliotą techninės priežiūros centrą.

2. Įsitikinkite, kad įrenginys yra prijungtas prie veikiančios elektros lizdo.

3. Prieš bandydami garo mopą įsitikinkite, kad įrenginys turėjo pakankamai laiko sušilimui.

Jei ir toliau patirsite sunkumų su savo įrenginiu, prašome patikrinti savo įrenginį vietiniame aptarnavimo centre.

1. Ši skylė yra slėgio ribojimo vožtuvas. Ventilis yra skirtas paleisti garą, jei kažkas blokuoja garo taką įrenginio viduje. * ATSARGIAI: ši sritis gali būti karšta *

2. Patikrinkite, ar purkštuko antgalyje nėra užkimštų šluosčių galvutės, nuimant vienintelį varžtą įrenginio pagrinde.

* ATSARGIAI: purškimo antgalis gali būti karštas *

Naudodami spaustuką, išpurškite visus purškimo antgalio garus. Prieš atlikdami šiuos veiksmus įsitikinkite, kad podas buvo nuimtas.

3. Patikrinkite filtrą. Filtrą gali reikėti pakeisti. Jei filtras yra mėlynas, jis turi būti pakeistas.

Jei ir toliau patirsite sunkumų su savo įrenginiu, prašome patikrinti savo aparatą vietiniame aptarnavimo centre.

NENAUDOKITE ACTO ARBA BET KOKIO KITO TIRPALO, IŠSKYRUS VANDENĮ.

Patikrinkite:

1. Ar rankenėlė turi įtampą?

Jei rankena nėra sumontuota tinkamai. Atjunkite maitinimo laidą nuo lizdo ir vėl pritvirtinkite rankeną. Ištraukite kištuką ir vėl susukite rankeną

Jei TAIP; patikrinkite filtrą ...

  a. Pašalinti filtrą

  b. Patikrinkite, ar šone ar viršuje esantys filtrai turi įtrūkimų. Patikrinkite visą filtrą ir pažvelkite į plastikines liejimo linijas, kad nebūtų įtrūkimų. Jas gali būti sunku matyti, todėl patikrinkite filtrą gerai apšviestame plote ar kambaryje. Jei yra įtrūkimų, reikia pakeisti filtrą.

  2. Patikrinkite filtrų grūdelių spalvą. Jie turi būti žali. Jei filtro grūdeliai pasidaro mėlyni, filtras turi būti pakeistas. Siekiant maksimaliai padidinti filtro efektyvumą, reikia naudoti distiliuotą vandenį.

  3. Patikrinkite filtrą, kad įsitikintumėte, ar jis tinkamai sumontuotas, ir ar jungtis yra nepažeista. Filtrą gali reikėti įstumti tol, kol nebus tarpo tarp filtro apačios ir įrenginio.

  4. Įsitikinkite, kad bakas yra pilnas kambario temperatūros vandens ir tinkamai įmontuotas dangtelis. Šio modelio riba turi būti sandari. Patikrinkite dangtelį virš kriauklės. Jei jis neišleis vandens, gali reikėti jį pakeisti.

  5. Patikrinkite, ar įjungta šviesa. Šildytuvas gali užtrukti iki minutės.

  Jei šviesos nebus ...

   a. Įsitikinkite, kad maitinimo laidas yra prijungtas prie veikiančio elektros lizdo. Jei paruošta lemputė nepasileidžia po minutės ir / arba prietaisas nešildomas, mašina turi būti tikrinama BISSELL įgaliotame techninės priežiūros centre.

   Jei yra įjungta mėlyna parengties lemputė: a. Nuspauskite jungiklį, kuris iš pradžių gali užtrukti iki 2 minučių.

   b. Patikrinkite, ar nėra garo su baku, ir filtruokite įrenginį, įpilkite nedidelį kiekį šalto vandens į angą, kurioje filtras jungiasi prie įrenginio, ir nuspauskite gaiduką iki 2 minučių. Prieš tikrindami garus, įsitikinkite, kad anga yra prijungta prie pagrindo.

   Jei vandens filtre išpilant vandenį nėra garo, nuimkite mopo galvutę ir patikrinkite, ar purškimo antgalyje yra garo, nuimdami vienintelį varžtą įrenginio pagrinde. Prieš tęsdami įsitikinkite, kad yra prijungta prie pagrindo po mopo galvos.

   Jei nėra pašalinio garo, pašalinus šluostės galvutę, ištraukite ir išvalykite purškimo antgalį segtukais, prieš išvalydami purškimo antgalį ištraukite indą. Jei garo dar nėra, patikrinkite aparatą vietiniam "BISSELL" įgaliotam techninės priežiūros centre.

   Jei TAIP, yra pašalintas garas, kurį pašalina mopo galva ... mopo galvutė gali būti užsikimšusi. Užpilkite baltu actu per virvelės galvą, kad išvalytumėte.

   Jei TAIP; vandens purškimas į filtro angą tampa garais, patikrinkite, ar filtre yra vandens. Kai filtras yra naujas, įrenginys gali užtrukti keletą minučių pumpuodamas vandenį. Įrenginys gali būti garsesnis, kol darys, bet turėtų greitai baigtis. Filtras gali būti įmirkytas šaltame vandenyje 10-15 minučių, kad būtų prisotintas.

   Patikrinkite įtempimo gaiduką. Jei nėra įtampos, nuimkite viršutinę rankeną ir vėl pritvirtinkite. Įsitikinkite, kad rankena pilnai užveržta, kad būtų užfiksuota. Jei vis dar kyla problemų, rankena turi būti pakeista.

   6. Ar podas yra teisingai įmontuotas ant įrenginio? Turėtumėte "paspausti" į vietą.

   7. Nuimkite puodą ir įsitikinkite, ar žarna ant angos yra tinkamai užfiksuota. Jei žarna tinkamai nepritvirtinta prie pagrindo, užfiksuokite žarną, tada padėkle atsukite į pagrindą.

   Jei jūs ir toliau neturite garo, remontuokite savo įrenginį vietiniam BISSELL įgaliotojo aptarnavimo centre.

Jei vanduo teka, įsitikinkite, kad jis nėra iš filtro apačios.

1. Įsitikinkite, kad filtras yra vietoje.

2. Patikrinkite, ar nepažeistas bakas ir dangtelio įdėklai. Šio modelio dangtelis turi būti sandarus.

3. Patikrinkite rezervuarą ir filtrą, kad įsitikintumėte, jog jie yra tvirtai pritvirtinti prie įrenginio.

4. Patikrinkite filtrą ar nėra įtrūkimų arba pažeidimų.

1. Patikrinkite filtrą, kad įsitikintumėte, ar jis teisingai pritvirtintas prie įrenginio.

2. Patikrinkite filtro jungtį. Jei jis yra sugedęs viduje, galite pabandyti pašalinti sugedusį gabalėlį iš imtuvo naudodami mažąjį atsuktuvą. PASTABA: IŠJUNKITE ĮRENGINĮ. Filtras nėra garantijos dalis. Jei negalėsite jo pašalinti, prašome kreiptis į pagalbos tarnybą BISSELL įgaliotame techninės priežiūros centre.

3. Patikrinkite filtrą nar nėra įtrūkimų ar sugadinimų. Jei reikia, pakeiskite filtrą.

4. Patikrinkite, ar nepažeistas žiedas. Jei trūksta, reikia užsisakyti naują filtrą.

5. Jei riebokšlis yra vietoje, patikrinkite deformaciją. Jei naudojate vandens priedus rezervuare, tai deformuos skardą. Actas sukels deformaciją. Kiti sprendimai gali sukelti žiedo ir (arba) kitų įrenginio dalių suskaidymą. Pagal instrukciją, norint užpildyti rezervuarą, reikia naudoti TIK vandenį.

Jei ir toliau patirsite sunkumų su savo įrenginiu, prašome patikrinti savo įrenginį vietiniame aptarnavimo centre.

Trupas triukšmas yra įprastas siurblio garsas, kuriuo bandoma ištraukti vandenį per įrenginį. Tai įvyks pirmą kartą naudojant kiekvieną kartą, kai įrenginys įsikraus vandeniu arba naudojant naują filtrą. Jei tai pirmasis jūsų įrenginio naudojimas, laikykite nuspaustą rankenėlę, kol triukšmas išnyks iki 1½ min.

Jei tai NE pirmasis įrenginio naudojimas, tada vanduo negali pasiekti. Patikrinkite, ar talpykloje yra vandens ir ar filtras tinkamai įdėtas.

Jei įrenginys buvo nenaudojamas ilgą laiką, palaikykite nuspaudę 30 sekundžių, nes tai turėtų išspręsti problemą.

Jei leisite mašinai užsibūti sekundę ar ilgiau jis gali palikti pieninę dėmę ar įtrūkti vaškuotos grindys. Tai galima pašalinti actu ir vandeniu.

Prieš naudodamiesi mopu, visada kruopščiai nušlifuokite arba išvalykite grindis. Būtina pašalinti bet kokias laisvas nuolaužas.

Patikrinkite, kokia ir jūsų grindų danga. PowerFresh Steam Mop puikiai tinka plytelėms, vinilui, linoleumui, marmurui, akmeniui ir kietmedžio grindims; Jūsų mopas neskirtas naudoti neapsaugotoms kietmedžio grindims.

Ar esate pylę į vandens talpą kitą skystį nei vanduo? Vanduo yra vienintelis , kas gali patekti į vandens talpą. Visa kita, kaip, pavyzdžiui, actas, gali sukelti dryžius, ir gali visam laikui sugadinti jūsų mopą.

Jei niekada nenaudojate nieko išskyrus vandenį, pabandykite naudoti drėgną rankšluostį, kuris pašalintų dryžių.

Dabar pažvelkite į mikropluošto plokštę. Jai yra būdinga nelygi medžiaga, tai greičiausiai dėl grindų.

Jei jūs galite pašalinti dryželius rankšluosčiu, arba mikropluošto šluoste, ji įgavo keistą materiją, strikaciją, kurią sukėlė grindų lakas arba vaškas. Naudojant mopą ant vaškuotų grindų gali sumažėti jų blizgesys.

Jei neišpoliravote ir neišvaškavote grindų, turėtumėte patikrinti savo grindų gamintojo priežiūros nurodymus.

Jei galėsite pašalinti dryželius, vadovaukitės priežiūros taisyklėmis. Nenaudokite audinio minkštiklio ar baliklio.

  Įsitikinkite, kad šepečio veikimas yra įjungtas. Jei jis neįjungtas, šepetys nebus įjungtas. Pastaba: šepečio jungiklis išsijungia kiekvieną kartą, kai įrenginys yra išjungtas.

  Jei yra kliūčių ...

 • Šiame įrenginyje yra besisukančio šepečio atstatymo funkcija, taigi, jei didelės šiukšlės nesusiurbiamos, galite išjungti.
 • Jei taip atsitiko, išjunkite įrenginį ir pašalinkite kliūtis.
 • Palaukite maždaug 15 sekundžių, kol variklis atvės ir vėl įjunkite įrenginį. Pasibaigus šiam laikui šepetys veiks kaip turi veikti.
 • Jei nėra jokių kliūčių požymių ...

 • Šepetį gali reikėti tiesiog išvalyti nuo šiukšlių. Išjunkite įrenginį, kad šepetys būtų atsuktas į jus
 • Žvelgiant į įrenginio apačioje esančią kojelę, dešinėje pusėje yra užrakto funkcija. Jei rodoma užrakinta, mygtukas bus nukreiptas į simbolį užrakinta. Norėdami atrakinti, perkelkite rodyklę link simbolio atrakinti. (Žiūrėkite paveikslėlius žemiau)

lock

Pakelkite antgalį ir nuimkite šepetį nuo kojos, išvalykite šepetį nuo šiukšlių. (Žiūrėkite žemiau esantį paveikslėlį.) Pastaba: Nėra diržo, kurį reikia pašalinti ir patikrinti.

lift the tab

Ištraukus šepetį, patikrinkite, ar nepažeistos galinės dangtelio dalys, ar nepažeistas šepečio ir kojelių korpusas. Taip pat patikrinkite ir išvalykite šiukšles ant šepečio, kol jų nebeliks.

Įstatykite šepetį atgal į vietą ir užfiksuokite stumdami užrakto rodyklę link simbolio "užrakinti". Kvadratinis galas tinka kvadratinei angai po uždarymo skląsčiu. Išmėginkite ir švelniai pasukite šepetį rankomis. Jei tai veikia, padėkite siurblį vertikaliai, įjunkite maitinimą ir per skaidrų šepečio langą patikrinkite, ar šepetys pradėjo suktis.

Jei šepetys nesisuka, vėl nuplaukite, nuimkite šepetį ir bandykite kitą šepetį (jei turite daugiau nei vieną, kuris buvo pridėtas prie jūsų įrenginio). Jei šis šepetys veikia, tada šį šepetį reikės pakeisti.

Jei šepetys vis dar nesisuka ir kitas šepetys neveikia, kreipkitės į BISSELL.

Įsitikinkite, kad įrenginys yra ant lygaus paviršiaus, o kai paliekate- yra stačias. Jei siurblys toliau nėra tiesus, susisiekite su BISSELL.

Modeliai 1311, 1312 turi kontrolę ant rankenos. Įsitikinkite, kad naudojate tinkamą siurblį, pagal atitinkamą dangą. Siurbimą galima valdyti paspaudžiant mygtuką +/- Pasukę rankenėlę išgirsite variklio pasikeitimą - didesnis triukšmas yra didesnis siurbimo greitis, mažesnis- silpnesnis įsiurbimas.

Modeliai 1311 ir 1312 turi EdgeReach & trade technologijas. Jei mašina nesiurbia tinkamai , įsitikinkite, kad EdgeReach yra išjungtas. Jei jis neišjungtas, purvas aptaškys viską aplink ir nieko nebus susiurbta. Tačiau jei norite naudoti EdgeReach, paspauskite mygtuką EdgeReach ant rankenos. Tai apims EdgeReach funkciją ir užsidegs apačios kraštai, kad žinotumėte, kad įjungta. (Žiūrėkite paveikslėlius žemiau).

EdgeReach bar

Įsitikinkite, kad apatinė dalis yra visiškai įdėta į įrenginio korpusą, taip pat įsitikinkite, ar rankinis siurblys yra visiškai užfiksuotas ant mašinos korpuso. Jei rankinis siurblys nėra visiškai užfiksuotas prie siurblio korpuso, įrenginys neįjsiungs.

Nusukite rankinį siurblį nuo įrenginio korpuso. Suskleiskite rankinio siurblio rankenėlę ir traukite tiesiai į viršų.

Įsitikinkite, kad purvo talpa yra tuščia. Paspauskite juodą mygtuką esantį po maitinimo mygtuku. Ištraukite purvo talpą, išimkite filtrą ir filtro ekraną, tada ištuštinkite šiukšles į šiukšliadėžę. (Žiūrėkite paveikslėlį žemiau).

dirt cup

Įsitikinkite, kad purvo talpa yra tinkamai pritvirtinta prie rankinio dulkių siurblio. Kaai atsiduria vietoje, jis turėtų tinkamai spragtelėti, o purvo talpoje neturėtų būti vietos, kur purvo talpa ribotusi su akumuliatoriumi (žr. paveikslėlį žemiau).

BISSELL multireach

Nuimkite rankinį siurblį nuo įrenginio korpuso . Nuimkite nešvarią talpą iš rankinio siurblio ir įjunkite prietaisą, kad įsitikintumėte, jog siurblys yra variklio vamzdyne. (Žiūrėkite paveikslėlį žemiau)

suction

Jeigu variklio vamzdyje yra įsiurbimas, pašalinus rankinį siurblį, įjunkite maitinimą ir patikrinkite, ar įsiurblio antgalis purškia.

Jei nėra įsiurbimo patikrinimo, kad būtų galima patikrinti ar purkštukas užsikimšęs. Jei taip, pašalinkite kliūtis ir vėl patikrinkite siurbimą.

Suction power

Ar purvo talpa pilna? Jei yra pilna- ištuštinkite ją. Jei ji tuščia, patikrinkite filtrą ir filtro ekraną, ar jie nešvarūs? Jei jie yra nešvarūs, nuimkite purvo talpą nuo rankinio siurblio. Patraukite filtro ekraną, kuriame yra filtras iš purvo talpos vidurio. Ištraukite balto filtrą (jūs turite atrakinti filtrą iš užrakto padėties, kad jis būtų tiesiai ištrauktas), nuplaukite filtro ekraną ir filtruokite šiltu vandeniu ir švelniu plovikliu. Įsitikinkite, kad jie yra visiškai išdžiūvę, prieš grąžindami į purvo talpą (žr. toliau pateiktus paveikslėlius, kaip pašalinti filtrą iš ekrano).

filter

filter

Nuvalykite purvą talpos viduje ir iš naujo idėkite filtrą ir įdėkite rankinį siurblį atgal kartu į įrenginio korpusą. Patikrinkite ar siurbimo funkcija veikia. Tęskite, jei siurbimo funkcijos dar nėra.

Pašalinti apatinį surinkimas ir patikrinkite kamščius trijose vietose (žr nuotraukas)

floor nozzle

filter

Ar apatinis surinkimas užsifiksavo savo vietoje? Turėtumėte išgirsti spragtelėjimą, kai jis tinkamai įdedamas į įrenginį.

Ar įrenginys visiškai įkrautas? Jei ne, spragtelėkite DUK apie įkrovimo instrukcijas Nepakrautas.

Jei įrenginyje vis dar trūksta siurbimo ar jo visai nėra, atlikus išsamų trikčių šalinimą, kreipkitės į BISSELL .

Ar įkrovimo metu akumuliatorius visiškai įkrautas? Jei ne, įsitikinkite, kad prieš įkrovimą įrenginys yra OFF padėtyje, ir įkroviklis yra prijungtas prie darbo vietos.

1311 ir 1312 serijos modeliai turi būti visiškai įkraunamas 4 valandas, kai naudojamasi pirmąjį kartą, iki 4 valandų, priklausomai nuo naudojamo kiekio.

Charging

1313 serijai reikia visiškai įkrauti, o visiškam įkrovimui reikia krauti 8 valandas.

Charging

Įsitikinkite, kad naudojate tik MultiReach komplektuojamą įkroviklį ir įkroviklis yra tinkamai prijungtas prie įkrovimo pagrindo.

Ar maitinimo laidas yra gerai įjungtas į maitinimolizdą?
 • Jei taip, patikrinkite, ar nėra pūsto buitinio saugiklio ar pertraukiklio.
 • Patikrinkite, ar įkroviklis yra tinkamai prijungtas prie įkrovimo pagrindo.
 • Patikrinkite, ar įkroviklis yra šiltas.
 • įkrovimo proceso metu nenaudokite įkrovimo proceso (žr. diagramas aukščiau); įkroviklį gali prireikti pakeisti. Pastaba: jis nebus šiltas, jei įrenginys jau yra visiškai įkrautas.

Jei po visų šių trikčių šalinimo veiksmų vis dar nėra jokios galios, kreipkitės į BISSELL.

Ar purvo talpa yra pilna?

Jei purvo talpa yra pilna, ištuštinti ją

Jei ji tuščias, patikrinkite, ar nėra filtro ir filtro ekrano, ir įsitikinkite, kad jie tinkamai sumontuoti į purvo talpą (filtras užsifiksuos filtro ekrano viduje) (žr. paveikslėlius žemiau)

filter

 

filter

 

Ar trūksta filtro?

Jei taip, juos reikės užsisakyti. Nenaudokite įrenginio be filtro ir filtro ekrano. Tai gali pažeisti variklį ir negalios garantiją.

Ar filtro ir filtro ekranas yra purvinas?

Jei taip, pašalinkite purvo talpą iš rankinio siurblio. Ištraukite filtro ekraną, kuriame yra filtras, iš purvo talpos vidurio. Ištraukite baltą filtrą (jūs turite atrakinti filtrą iš užrakto padėties, kad jis būtų tiesiai ištrauktas), nuplaukite filtro ekraną ir filtruokite šiltu vandeniu ir švelniu plovikliu. Įsitikinkite, kad jie visiškai sausi, o purvo talpos vidus yra išvalytas, prieš pakeičiant filtrus. (žr. toliau pateiktus paveikslėlius, kaip pašalinti filtrą iš ekrano).

filter

 

filter

 

Prieš keisdami filtrus, nuvalykite purvo talpos vidų, kad filtrai būtų gerai pritvirtinti.

Ar purvo talpos fiksatorius yra saugus?

Jei jis nėra saugiai užrakintas, išimkite talpos nešvarumus ir iš naujo įdiekite. Turėtumėte išgirsti spragtelėjimą ant rankinio siurblio korpuso.

Jei įrenginys vis tiek pučia dulkes, kreipkitės į BISSELL.

1. Patikrinkite vandens talpą ir įsitikinkite, kad ji gerai pritvirtinta.

2. Atkreipkite dėmesį į dangtelį ir įsitikinkite, kad jis nėra įtrūkęs.

3. Patikrinkite, ar guminis tarpiklis, esantis dangtelio galuose, vis dar pritvirtintas prie dangtelio. Ar į talpą pilate dar ką nors be vandens? Actas sukelia tarpiklio deformaciją. Tokie sprendimai gali sugadinti tarpiklį ir (arba) kitas mašinos dalis. Būkite tikri, kad jūsį talpoje yra tik vanduo. Nenaudokite acto arba kito tirpalo talpykloje.

4. Patikrinkite, ar x vožtuvas (esantis dangtelio žiočių viduje) veikia tinkamai. Paspauskite ant vožtuvo virš kriauklės.

Kokio tipo grindys buvo valomos? Grubios grindys, tokios kaip neapdorotos plytelės, plytos ir pan. gali labiau paveikti dėklą nei lygios grindys. Jei valote grubias grindų dangas, jūs teks pakeisti daugiau įdėklų, nei jei valote lygias grindis. Nuplaukite šluostes skalbyklėje švelniu plovikliu. NENAUDOKITE audinio minkštiklio ar baliklio. Tokiu būdu būtų galima įlenkti dėklus ir sukelti skylutes.

NENAUDOKITE ACTO AR JOKIO KITO TIRPALO, TIK VANDENĮ AR BISSELL GARŲ MOPO DEMINERALIZUOTĄ VANDENĮ TALPOJE.

1. Įsitikinkite, kad vanduo yra tinkamose talpose. (Vandens talpoje, o ne purvo talpoje)

2. Įsitikinkite, kad Garų paruošimo LED lempa baigė mirkėti (apie 30 sekundžių). Palaukite, kol šviesa taps vientisa ir pradės garuoti.

Make sure the "Steam Ready" LED light has finished blinking.

3. Įsitikinkite, kad garų nustatymo LED lemputėje dega užrašas HI, jei ne- įrenginys negamins garų.

Make sure the steam setting LED light is on "HI" If it is not lit.

4. Įsitikinkite, kad nustatėte rankenėlę iki dviejų minučių.

5. Įsitikinkite, kad filtras tinkamai įdėtas. Nuimkite kasetę. Patikrinkite, ar juodas tarpiklis vis dar yra vienoje už dviejų kasetės prievadų. X vožtuvas angoje, į kurią patenka ši jungtis. Paspauskite ant jo, kad įsitikintumėte, jog vanduo teka (įsitikinkite, kad mašina išjungta). Naudokite delną, kad tvirtai pritvirtintumėte kasetę, ir įsitikintumėte, jog ji visiškai įdėta. Tai užtikrins, kad siurblys nesusiurbtų oro tarpelio. Ne visose mašinose yra vandens filtras. Kai kuriuose yra maketinis filtro. Šiai mašinai reikia filtro, o ne vandens filtro. Tai yra neprivaloma.

Dummy filter vac & steam

Neturi būti tarpo tarp filtro ir mašinos, kai jis tinkamai sumontuotas (dešinėje).

There should be no gap between the filter and the machine when it is installed properly.

6. Įjunkite mašiną atgal, palaukite 30 sekundžių, kol Garai bus paruošti ir lemputė nustos mirksėti. Paspauskite LED HI mygtuką.Dvi minutes laikykite uždarytą rankenėlę.

7. Ar įdėtas naujas filtras? Jei taip, laikykite nuspaudę mažiausiai 2 minutes, kad filtras galėtų užsipildyti vandeniu. Tada jis turėtų pradėti garuoti. Jūs taip pat galite įsiurbti filtrą nuo 10 iki 15 minučių, kad filtras prisipildytų.

8. Jei norite pašalinti kliūtis, nuimkite įrenginio apatię dalį, nuimkite apačios dėklą, taip pat apatinį dėklą ir ištraukite garo antgalį, taip pat kojelių dėklą su popieriaus klijais.

ream the steam tip on the foot as well as the foot tray with a paper clip to remove any obstructions

Prašome patikslinti, iš kur teka. Jei jūsų įrenginyje nuteka iš švaraus vandens rezervuaro apačios, skaitykite mūsų DUK apie nutekėjimą iš švaraus vandens rezervuaro.

Įsitikinkite, kad tinkamo vandens purkštuvo viduje esantis separatorius yra tinkamas. Rodyklė į separatoriaus kaminą turi būti suderinta su užblokuoto vandens rezervuaro užrakto piktograma. Jei nebus užsifiksuotas, purvo vandens bakas išsisuks arba bus ištekėjimas įrenginio apačioje. Žiūrėkite paveikslėlį:

spotclean

 

Nuimkite švarų vandens rezervuarą, užpildykite vandeniu ir įsitikinkite, kad iš jo neteka vanduo (pašalintas iš mašinos).

 • Jeigu TAIP, švaraus vandens rezervuaras praleidžia vandenį, prašome perskaityti DUK apie "Švaraus vandens rezervuaro išsiliejimą", kad gautumėte papildomos pagalbos.
 • Jeigu NE, švaraus vandens rezervuaras nepraleidžia vandens, atlikite šiuos veiksmus:
  - Nuimkite nešvarų vandens rezervuarą ir pažiūrėkite, ar jame esantis vanduo sėdi. Jei priėmimo zonoje yra vandens, įsitikinkite, kad juodos tarpinės nėra iš purvino vandens rezervuaro arba yra įdėtos teisingai (aukštoji tarpiklio pusė turi būti įdėta į angą ant išorinės, apvalioje bako pusėje). Įsitikinkite, kad tarpiklis yra atidarytas, ištraukdami jį ir nuspauskite aukštesnį dangtelį, paskui jį atidarykite. Žiūrėkite paveikslėlius žemiau:

spotclean

 

spotclean

 

Patikrinkite, ar tinkamai veikia purvinas vandens rezervuaras, ištuštinkite nešvarų vandens ir pakartotinai jį pripilkite. " Plūduriuojantis " vanduo turi lengvai slinkti pirmyn ir atgal, vanduo gali patekti į įrenginio korpusą. Jei reikia, gali prireikti pakeisti plūdinį kaminą.

Jeigu priimamoje zonoje nėra vandens, susisiekite su BISSELL.

Tačiau jei nuotėkis iš tikrųjų yra iš įrenginio apačios (o 2 veiksmas nėra problema), kreipkitės į BISSELL.

1. Užpildę savo švaraus vandens rezervuarą su vandeniu ir jo mišiniu, praskalaukite juodą dangtelį dugne ir pastumkite talpą į savo SpotClean. SpotClean švaraus vandens rezervuaras turi išpjovimus apačioje, kad būtų lengviau jį išlyginti. tvirtai užfiksuokite ir patikrinkite tarpą tarp bako ir įrenginio pagrindo.

spotclean tool

Jei įrankis pašalintas, patikrinkite, ar purkštukai spaudžia aktyviklį.

spotclean filter

Jei ir toliau nepurškia, pabandykite išvalyti purškimo antgalį, naudodami smeigtuką.

spotclean

2. Įsitikinkite, kad švaraus vandens rezervuare yra tirpalas / vanduo. Kriauklėje galite prispausti mažą juodą vožtuvą, esantį talpyklos apačioje, kad pamatytumėte, ar vanduo juda. Vožtuvui gali prireikti pakeisti baką.Jei vanduo pateks per vožtuvą, įrenginys gali prarasti savo pagrindinę funkciją. Lengvai pakelkite švaraus vandens rezervuarą, nuspauskite purkštuką arba švelniai išspauskite valymo talpą, nuspaudžiant purslų rankenėlę.

3. Jei rankenėlė purškiama su įrankiu, įrankis gali būti išvalomas. Galite išvalyti įrankio purškimo antgalį šepetėliu ar segtuku. Taip pat patikrinkite įrankį, kad nebūtų įtrūkimų.

Ar šis darbas? Jei ne, ...

Į nešvarų vandens rezervuarą įpilkite kelis bakus šilto švaraus vandens. Tai išvalys užsikimšimus žarnos viduje. Kai tai bus padaryta, pabandykite purkšti dar kartą.

Jei vis dar nėra purškimo, susisiekite su BISSELL

1. Patikrinkite, ar nešvarus vandens rezervuaras nėra pilnas. Talpyklą galite ištuštinti 2 atskirais būdais: apvaliu dangteliu apačioje arba juodu guminiu kamščiu viršuje; jei jis yra laisvas arba išjungtas, jis neleis įsiurbti. Patikrinkite, ar galite siurbti.

spotclean

 

2. Nuimkite nešvarų vandens rezervuarą. Pabandykite patikrinti, ar siurbimo anga yra žemiau bako, palikdami ranką ant jos.

 

spotclean filter

Jei nėra siurbimo, susisiekite su BISSELL. & nbsp;

Jei yra siurbimo vamzdis, ištraukite juodą tarpiklį iš tuščios angos dugno. Patikrinkite, ar jis neužsikimšča, praleistas ar netinkamai įrengtas vandens talpoje; įsitikinkite, kad tarpiklis atsidarys, paspauskite ir atidarykite plokščią galą, tada vėl įdiekite. Aukštoji tarpiklio pusė turi būti įterpta į apvalią angą (žr. Paveikslėlius žemiau)

spotclean filter

 

Pakeiskite nešvarų vandens rezervuarą ir patraukite žarną. Patikrinkite, ar siurbiamasis žarnos galas yra ištrauktas į kriauklę ar puodą.

  Jei žarnoje nėra siurbimo:
 • Patikrinkite, ar nepažeista žarna, pakelkite žarną virš įrenginio, kad vanduo patektų į nešvarų vandens rezervuarą. Jei taip nėra, kreipkitės į "BISSELL". Jei žarnos gale yra siurbimas
 • Patikrinkite apmušalų įrankį įtrūkimams. Jei reikia, pakeiskite.
 • Išvalykite įrankio purškimo antgalį šepečiu ir (arba) sąvarža.

4. SpotClean sukurtas taip, kad apsisaugotų nuo perkaitimo naudojant vidinį šilumos šaltinį, kuris išjungia prietaisą, kai jis perkaista. Kai "Thermal Protector" įsijungia, siurbimo variklis nustoja veikti. Jei taip atsitiks, išjunkite įrenginį ir atjunkite jį. Patikrinkite žarną ir tvirtinimo detalę, jei reikia, pašalinkite. Patikrinkite, ar nešvarus vandens rezervuaras yra vidinėje pusėje esančio plastiko bokštelyje. Palaukite trisdešimt (30) minučių, kol šiluminė apsauga automatiškai išsijungs ir valymas gali tęstis.

5. Jei tai neišsprendžia jūsų problemos, susisiekite su BISSELL

1. Pažiūrėkite į visą laidą, kad pamatytumėte, ar jis nėra pažeistas. Jei radote bet kokį pažeidimą, turėtumėte nustoti naudotis ir pakeisti laidą. Prašome susisiekti su BISSELL, kad jis būtų pakeistas.

2. Išmėginkite kitą rozetę, o jei ir toliau nėra galios, patikrinkite grandinės pertraukiklį.

3. Jūsų "SpotClean" turi vidinę šilumos apsaugą, apsaugančiąį jį nuo perkaitimo. Kai įjungiamas šilumokaitis, siurbimo variklis nustos veikti. Jei taip atsitiks, atlikite šiuos veiksmus:

 • Išjunkite siurblį ir atjunkite įrenginį.
 • Patikrinkite, ar nėra žarnos ir įrankio galų, ir, jei reikia, pašalinkite.
 • Patikrinkite, ar nešvarus vandens rezervuaras pilnas ir, jei reikia, išvalykite.

Palaukite, kad variklis būtų atjungtas maždaug 30 minučių, šilumos apsauga automatiškai iš naujo nustatoma, o tada galite tęsti valymą. Jei šilumos apsaugos priemonė ir toliau aktyvuojama atlikus pirmiau nurodytus veiksmus, kreipkitės į BISSELL.

1. Įsitikinkite, kad juodos tarpinės yra savo vietoje. Jei jos nejuda kelyje į nešvaraus vandens rezervuarą, tai gali sukelti bako nutekėjimą. Tarpiklis gali būti tik vienu būdu .

2. Įsitikinkite, kad juodoje tarpinėje nėra įbrėžimų. Jei yra nuolaužų, tarpiklis neis tiesiai į purvino vandens rezervuarą ir dėl to gali nutekėti. Peržiūrėkite paveikslėlius žemiau: & nbsp;

spotclean

 

3. Įsitikinkite, kad tinkamo vandens purkštuvo viduje esantis separatorius yra tinkamas. Skirtuko korpuso rodyklė turi būti suderinta su užblokuoto vandens rezervuaro užrakto piktograma. Jei nėra užrakinta, nešvarus vandens bakas nutekės arba iš jo pateks vanduo į įrenginio apačią. Žiūrėkite paveikslėlį žemiau: & nbsp;

spotclean

Patikrinkite, ar bakelio vožtuvas yra nesandarus. Juodas, apvalus vožtuvas apačioje turi judėti laisvai, kai yra paspaudžiamas pirštu. Jei jis užsikimšęs arba prispaustas, dėl kurio tirpalas gali nutekėti, pabandykite spausti atgal.

Be to, įsitikinkite, kad bakelyje nėra įtrūkimų ar skylių. Bet kuriuo atveju pakeitus talpas, jūsų problema bus išspręsta.

Atsargiai! Po jūsų mopas bus karštas net ir po kelių minučių naudojimo, ypač ant pagrindo ir kitų apatinių sričių (rankeną galite liesti). Jūsų mopo skydelio apatinėje dalyje yra įspėjamasis priminimas.

Šviesa išsijungs, kai mašina bus paruošta purkšti garą. Tai gali užtrukti kelias minutes.

Išjunkite maitinimą iš elektros tinklo ir palaukite (apie 5 minutes), kol aparatas purkš. Patikrinkite, ar rezervuare yra vandens. Kai mašina yra atvėsusi, galite įpilti vandens.